LUHAČOVICE A VOLNÝ ČAS

Lázeňské město Luhačovice leží na Východní Moravě, v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Jeho neopakovatelnou atmosféru vytváří krásná příroda a lidovými prvky zdobená architektura lázeňských domů.

Dlouholetá tradice lázeňské léčby, založená na využití léčebného účinku zdejších přírodních minerálních vod, zařadila Luhačovice mezi nejznámější lázeňská místa. Kromě lázeňské léčby a minerálních pramenů nabízejí Luhačovice svým hostům možnost aktivního odpočinku v krásném přírodním prostředí. Tenisové kurty s antukovým povrchem se nacházejí přímo v lázeňském areálu, u nedaleké přehrady si přijdou na své milovníci rybaření a vodních sportů. Okolí Luhačovic je vhodné pro pěší turistiku i výlety na kolech. Také populární Nordic- nebo Priessnitz Walking je možné provozovat v okolním terénu.

Nevšední dovolená prožitá v příjemné atmosféře wellness hotelu POHODA Vám pomůže znovu najít duševní rovnováhu a načerpat novou energii do dalších dnů.

ZAJÍMAVÉ TIPY NA AKCE A UDÁLOSTI NA ZLÍNSKU A LUHAČOVICKU NAJDETE NA
www.zlinsko-luhacovicko.cz

Dětský ráj

    • dětský ráj se nachází vedle hotelu a pro děti byl vybudován v podobě jednotlivých teras, na kterých děti (i dospělí) najdou prostor pro relax, odpočinek nebo pořádné řádění.
Wellness Hotel Pohoda ****Wellness Hotel Pohoda ****Wellness Hotel Pohoda ****

Zábava

  • kulturní programy, koncerty, divadlo, kino, diskotéka, restaurace, kavárny, cukrárny

Sportovní možnosti

  • tenis, kuželky, bowling, squash, minigolf, fitnesscentra, cyklistika, turistika, koupání (Aquapark Duha v areálu přehrady, krytý bazén v Luhačovicích), přehrada v Pozlovicích, rybolov

V zimě

  • dobré běžecké terény v okolí, běžecký okruh cca 10 km kolem státní hranice se SR na Velkou Javořinu a zpět
  • 300 m dlouhý vlek pro nenáročné sjezdaře (POMA) s osvětlenou sjezdovkou
  • lyžařské středisko Lopeník – Mikulčin vrch (cca 30 km)
  • svah Lopata – délka 600 m, pro začátečníky i pokročilé, dvoumístný lyžařský vlek
  • svah Myšáčky – délka 800 m, pro náročnější lyžaře, lyžařský vlek POMA
  • bruslení na zamrzlé přehradě v Pozlovicích

 

Bližší informace o městě, turistice a tipy na výlety do okolí najdete na oficiálních stránkách města Luhačovice www.luhacovice.cz 

 

 

 

 

 

 

Pobytové balíčky

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY 
Wellness Hotel Pohoda v Luhačovicích hodnocení