KONFERENČNÍ PROSTORY HOTELU POHODA

Hotel Pohoda disponuje konferenčními a jednacími místnostmi až pro 150 osob, má flexibilní prostory s nejmodernějším audiovizuálním a technickým vybavením, vynikající cateringové služby, restaurace, snadné parkování, bezplatné WiFi a specializovaný personál vyhrazený pro vaši akci.

Salonek plocha
[m2]
rozmět povrch recepce divadlo třídní konfer. denní
světlo
klima A/V
výbava
1 95 10 x 9,5 parket 100 80 90 80 + + +
2 55 10 x 5,5 koberec 60 50 50 40 + + +
3 60 10 x 6,0 koberec 60 - - 40 - + +

Salonek 1

Tento flexibilní a příjemný prostor lze upravit až pro 150 hostů a je ideálním místem konání kongresů, seminářů, oslav, svateb a jiných společenských akcí. Prostor o rozměru 95 m2 s mobilním zařízením, nejmodernějším technickým, audiovizuálním vybavením a klimatizací lze ještě dále rozšířit propojením se salonky 2 a 3. K dispozici jsou i dvě přilehlé terasy s možností příjemného posezení na čerstvém vzduchu.

Salonek 2

Tuto místnost, která je ideální nejvýše pro 40 hostů, lze zařídit pro akce s možností sezení i stání. Velký prosklený prostor navozuje příjemnou a útulnou atmosféru.

Salonek 3

Tento prostor je vhodný jako doplňkový pro servis restauračním způsobem, který nenaruší průběh jednání a umožní pohodlné oddělení pracovní části jednání. Prostor lze propojit se salonkem č. 2 a získat tak ideální prostor pro konferenci nebo jinou akci.

Wellness Hotel Pohoda ****Wellness Hotel Pohoda ****Wellness Hotel Pohoda ****
Wellness Hotel Pohoda ****Wellness Hotel Pohoda ****Wellness Hotel Pohoda ****
Wellness Hotel Pohoda ****Wellness Hotel Pohoda ****Wellness Hotel Pohoda ****

Pobytové balíčky

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY 
Wellness Hotel Pohoda v Luhačovicích hodnocení