Pobytové balíčky

 

Týden dokonalé harmonie

7 nocí, 8 dní, polopenze

LAST MINUTE
od 9 130
 

Medový Relaxvíkend

3 noci, 4 dny, polopenze

LAST MINUTE
od 4 510
 

Levandulový Minirelax

4 noci, 5 dní, polopenze

LAST MINUTE
od 5 340

Hotel Pohoda,

Lázně Luhačovice

Slovo ředitele

Dámy a pánové, vážení hosté, je mi ctí Vás přivítat na prezentačním webu hotelu Pohoda v Luhačovicích. Věřím, že v následujících okamžicích zjistíte, co znamená ono okřídlené „pohoda v Pohodě” a budu se moci těšit na setkání s Vámi v překrásných Luhačovicích.

Pohodový wellness

Pohodové Wellness je srdcem hotelu Pohoda. Srdcem bijícím a pulsujícím, srdcem otevřeným Vám – našim hostům. Plavecký bazén, whirlpooly, saunový svět – to vše je k dispozici v rámci kteréhokoliv pobytu zcela zdarma a po celý den. Dopřejte si tedy pohodu v Luhačovicích.

Pohodová restaurace

Pestrá současná gastronomie snoubená s moderním interiérem – to je pohodová restaurace. Vstřícná a příjemná obsluha Vás provede rozmanitými zákoutími chutí a vůní nejen pokrmů, ale také krásných moravských či zahraničních vín nebo nejrůznějších druhů kávy. Pohoda v pohodové restauraci dotváří celkový dojem nádherných Luhačovic.

Bezdrátové připojení k internetu zdarma ve všech pokojích i společných prostorách

Pravidelná doprava do / z centra Luhačovic dopoledne i odpoledne v rámci pobytu zdarma

Volný vstup do fitness a wellness (bazén, whirlpooly, saunový svět) v rámci pobytu

Akce a novinky

Nové dětské hřiště

Nové dětské hřiště

Na mezinárodní den dětí 1.6.2017 pro Vás a pro Vaše děti otevíráme hřiště Dětský ráj. Těšit se můžete na kompletně oplocené hřiště pro vaše děti a na občerstvení, odkud na své ratolesti můžete dohlížet.

Pokračovat ve čtení
LAST MINUTE - volné kapacity

LAST MINUTE - volné kapacity

Využijte naši LAST MINUTE nabídky.

Pokračovat ve čtení

Hotel Luhačovice, Ubytování Luhačovice, Wellness Luhačovice, Pobyty Luhačovice

Hotel Pohoda Luhačovice – Co v názvu, to na srdci

Pokud hledáte příjemné a komfortní ubytování v lázních Luhačovice, vyzkoušejte náš čtyřhvězdičkový wellness hotel. Hotel Pohoda Luhačovice se nachází v klidné části tohoto půvabného východomoravského městečka. Pro romantické pobyty jsou Luhačovice tím pravým místem – nabízí zajímavé památky, krásnou přírodu, a pokud se rozhodnete ubytovat právě u nás, tak i úžasné pohodlí bez jakýchkoliv starostí.

Hotel Pohoda – jasná volba pro ubytování Luhačovice.

Zadali jste hotel Luhačovice? Už nemusíte hledat – Hotel Pohoda je tu pro Vás. Kromě naší nabídky ubytování Luhačovice nabízejí například Pozlovickou přehradu či aquapark Duha.